Telefon: +903323423151

Sosyal Medya :

Üretim

Üretim

Tarihi Antep Çiğköftecisi’nin mutfağının sırrı; Antep yöresinden saf, en taze haliyle taze taze toplanan doğal ve katkısız gıdalardır.

Kendi taş değirmenlerimizde öğütülerek Antep’ten gelen özel bulgurumuz ve taze salçamız ile hazırladığımız çiğ köftelerimiz, özenle hazırlanmış isotumuz ve pul biberlerimiz ile damaklarda taht kuran zevkli acımız, insanı büyüleyen lezzetteki nar ekşimizi anlatmak yerine tattırmak bizim işimiz.

Aşk ve sevgiyle yapılan her iş güzeldir. Her gün kendi misafirlerimize ikram edecekmiş gibi bütün malzemelerin oranını ne eksik ne de fazla koymadan özenle hazırladığımız çiğ köftemiz, içli köftelerimiz ve taptaze burma kadayıflarımızla rüya ve gerçek arasındaki çizgiyi kaldıran dürümlerimiz kalplerin ritmini her lokmada artırıyor.

Paylaşımın ve sevginin güzelliklerini tüm kalplere yayabilmek için aromaları, renklendiricileri, MSG (Çin tuzu) gibi katkıları, patates pürelerini ve soya ununu kullanmadan Antep’in eşsiz, orijinal ve doğal ürünlerini formüle ediyoruz.

Her bir sıkım çiğköftemiz yalnızca eğlence değil, özenle seçerek kullandığımız doğal malzemelerden gelen sağlık demek aynı zamanda. Çiğköfte ve içli köftelerimizde olduğu gibi tazelik ve doğallık prensibini tatlılarımızda da uyguluyoruz.

Bizim mutfaktaki tüm hünerimiz, her biri memleketinden gelen ürünlerimiz,doğallığımız, iş aşkımız ve ustalığımızda saklı…