Telefon: +903323423151

Sosyal Medya :

Gerçeklerimiz

Gerçeklerimiz

Müşteriyi karşılama, beklentilerini anlama, ürünleri tattırma, isteklerini karşılama, uğurlama ve paket servis gibi unsurlar antepçiğköfte farkını oluşturur. Antep Çiğköftenin orta vadedeki hedefi, çiğ köftedeki kalitesini yöresel ürünlerle genişletmek, antep çiğköfte ailesine dahil olan bayilerine yüksek kazanç elde etmeleri için saha açmak ve yardımcı olmaktır.

Antep çiğ köfte en yüksek kazanç sağlayacak yeri seçme ve makul koşullarla kiralama konusundaki deneyimi ile yardımcı olur. Açılış kampanyasını yönlendirir Verdiği eğitimlerle gerek franchise alanın, gerekse çalışanlarının performansını artırır.

Hizmet Anlayışımız

Tarihi Antep Çiğköftecisi Murat Usta’da en önemli kriterimiz “Kusursuz Müşteri Memnuniyeti” prenisibidir. Bu yüzden ürünlerimizi hazırlarken malzemenin en bolunu, doğalını kullanmaya nasıl özen gösteriyorsak, modern üretim tesislerimizle, mikrobiyoloji laboratuvarımızla, kamera sistemlerimizle üretimden sunuma kadar tüm süreci titizlikle takip etmeye de öyle dikkat ediyoruz.

Tüm ürünlerimize ait gıda üretim, TS EN ISO 9001, 22000 kalite belgeleri ve HELAL gıda sertifikasına sahip olan ürünlerimizi yenilenen mağazalarımızda misafirlerimize en güzel ve en sıcak şekilde sunuyoruz.

Başka bir deyişle ürünlerimizde olduğumuz kadar, misafirlerimizi ağırlama konusunda da oldukça ustayız.